Cariere

Vrei să activezi part-time sau full-time într-un domeniu activ permanent ?

Începe o carieră de succes alături de noi, beneficiind de o formare continuă şi venituri substanţiale.

Descrierea postului:

– Promovarea tuturor produselor financiare
– Asigură service post vănzare de calitate clienţilor şi dezvoltă o relaţie pe termen lung între acestia şi companie
– Participă la toate cursurile de pregătire cu caracter obligatoriu

Cerinţe:

– Bune abilităţi de relaţionare şi comunicare cu clienţii, capacitatea de a dezvolta parteneriate de lungă durată cu aceştia
– Abilităţi de negociere şi soluţionare a cererilor clienţilor
– Orientare puternică către rezultate
– Studii medii sau superioare
– Cunoştinţe de operare pachet Windows Office

Oferta (bonusuri, beneficii):

– Comisioane atractive din vânzări, diferenţiate pe trepte de carieră
– Planuri de carieră care asigură dezvoltarea profesională în intermedierea serviciilor financiare
– Cursuri de pregătire şi autorizare în domeniul financiar
– Program de lucru flexibil.

Vino în echipa noastră, trimite-ne CV-ul la adresa office@dumasig.ro !

FacebookGoogle+LinkedInShare